Massaažid

Tai Õlimassaaž on kõige populaarsem massaažiliik. Massaaži tehakse massaažilaual ja see sarnaneb väga palju meile tuntud Klassikalisele Rootsi massaažile. Thaiana massaazisalong kasutab ainult ülikõrge kvaliteediga ja parimate hulka kuuluvaid massaaziõlisid. PINO Natural Spa Therapy massaažiõlid koosnevad 100% naturaalsetest õlidest ning üle 81% on koostises puhtaid taimeõlisid, mis pärinevad sertifitseeritud orgaaniliselt kasvatatud mahepõllundus kultuuridest. Valitud nahale kasulike toimepõhiste omaduste alusel. Taastav sojaõli, rahustav kookoseõli, kaitsev jojoobaõli parandavad naha elastsust, muudavad naha siidiselt siledaks. Kummelist saadud bisabolool, E-vitamiin taastavad ja niisutavad nahka.

Tai Aroomimassaaž õliga. PINO Natural Spa Therapy – massaažiõlid jaotuvad kolme kategooriasse:

TASAKAAL — harmoniseerivad, tasakaalustavad omadused – Kookos & Münt; Mesi & Ingver

RAHU — lõõgastavad, rahustavad omadused – Metsik Roos; Lavendel & Roosipuu

AKTIIVSUS — energiat andvad, virgutavad omadused – Laim & Pambus; Apelsin & Sidrunihein

Õlid imenduvad massaaži ajal organismi, parandades tervist ja üldist heaolu.
Hädavajalik neile, kes vajavad stressist vabanemist.

Tai reflektoorne Jalamassaaž: Meie jalataldadel on energia punktid, mis peegeldavad erinevate kehapiirkondade seisundit. Tai refleksoloogia kasutab neid punkte, et ergutada keha. Iseenesest on see väga tõhus viis oma heaolu ja tervise parandamiseks.
Sageli ei pöörata sellele tähelepanu, kuid Tai jalamassaaž on tõhus raviviis, tekitades kliendile värskendava ja kerge tunde. Mõjutades jalatallal asuvaid piirkondi, saab leevendada erinevaid vaevusi üle terve keha.

Traditsiooniline Tai massaaž on ainulaadne teraapia, mis hõlmab Hatha joogat, punktimassaaži ja tsooniteraapiat ning mille juured ulatuvad 2500 aasta taha. Tai massaaži algatajaks oli “tohtrihärra” Shivaga Komarpaj, Buddha kaasaegne ja sõber. Vanaajal raiuti meditsiinitekste kivisse, et Tai massaaži traditsioone elus hoida; neid kirju võib seniajani näha Bangkoki Wat Pho templi müürides. Tais on palju maarahvast, kes teeb päevad otsa rasket tööd, nii et lihased muutuvad väga kangeks ja valusaks. Seepärast õpetavad nad lastele massaaživõtteid, mida nad kunagi oma vanematelt õppisid. Sel moel kandub Tai massaaž suuliselt edasi põlvest põlve. Igas Tai piirkonnas on masseerimisel erinev stiil. Kui eri maakondadest pärit inimesed kokku saavad, tutvustatakse ka oma masseerimistehnikat. Nõnda on saadud mõjutusi ka teistest maadest nagu Hiina, India, Birma ja Tiibet, mis on avanud uusi arenguteid. Masseeritakse põrandale pandud matil, riideid seljast ei võeta ja õlisid ei kasutata.

Õlimassaaz Sooja Aroomiküünlaga ! Ainulaadsed PINO Natural Spa Therapy massaažiküünlad sisaldavad lisaks kõrgekvaliteetseid looduslikke vahasid, kaitsvat mesilasvaha ja naha elastsust parandavat rahustavat kookoseõli. Sulamistemperatuur on vahemikus 49 — 60°C, mistõttu on võimalik kanda vedel massaaživaha otse nahale, teostada meeldiv ning soe massaaž. Hoolikalt valitud looduslikud koostisosad, soe kookosõli, eeterlikud õlid ja looduslikud vahad pehmendavad ja niisutavad nahka külluslikult. Massaažiküünalde unikaalsete aroomide valik ja küünalde mahe valgus loovad harmoonilise õhkkonna, mis soodustab lõõgastumist ja rahustab närvisüsteemi. Spetsiaalsed erinevad taimeekstraktide ja eeterlike õlide kombinatsioonid võimaldavad saavutada erinevat üldtoimet. Iga aromaatses küünlas kasutatud eeterlik õli on konkreetse toimega, sihtotstarbeline.

Tai  nelja käe aroomiõlimassaaz: teostatakse ühele kliendile korraga samaaegselt kahe massööri poolt, kliendile sobiliku  aroomiõliga. Massaaz on pigem õrnemapoolne, lõõgastava iseloomuga.

Tai Sport Extra  100 on  mõeldud spordiga tegelevatele inimestele  massaazinautijatele, kelle lihased vajavad  hoolikamat pühendumist ja massööri keskendumist kindlatele probleemidele ja lihasgruppidele.